Monday, January 21, 2008

Palun mulle natukene Spad

Pean juba pikalt plaani sõbrannaga üheks ööpäevaks kuskile Spasse kahekesi mõnulema minna. Naudiks veeprotseduure, massaazi, teeks ühe pika tervisliku jalutuskäigu mööda terviseradasid ja õhtul korraldaks padjaklubi :D
Hommikul magaks end välja ja peale kiiret ujumisringi jõuab lõunaks koju puhanud uus inimene.
Plaanis oli Pühajärve Spa, ent see on aprilli kespaigani välja müüdud (!!!). No pole sõnu!
Ja ega siin lähedal polegi muud miskit.
Tartu Dorpat tundub uus ja huvitav, aga kuidas sa lähed oma kodulinna ja maksad hotellitoa eest, kui oma voodi 2 km kaugusel.
Värska sanatoorium on veel "peaaegu" lähedal, aga selle kohta käivad vastakad arvamused.
Teised tervisekeskused on Tartust kaugel ja pikalt sõita ei tahaks.
Praegu olen nagu väike laps ja jonnin, et kui Otepääle ei saa, siis vaat ei tahagi kuskile mujale minna. Aga see teeks head. Ja kuluks ära.
Nii et vaatame-näeme!

3 comments:

  1. Tartu lähedal ei oskagi midagi soovitada aga võibolla tasub siiski pisut kaugemale sõita. GO Spa on muidugi üle prahi, me oleme mitu korda juba seal käinud ja midagi nii head pole mujal kogenud. Aga saarele sõitmata on Haapsalu Fra MAre ka väga pro ;)

    ReplyDelete
  2. Ma olen ka Saaremal Spas käinud. Mõnus vaheldus argipäevaelule :)Ja ühest päevast jääks kindlasti väheks ;)Õnne otsingutel :D

    ReplyDelete
  3. ja mina kujutasin ette kuis oma lõuna-eesti tuuril käin kohalikus külas söömas ja siis võtan protseduure järve ääres. mul oli täiesti siiralt ettekujutus, et lähed õhtul kohale ja saad toa.

    ReplyDelete